Plannery

Mózg lubi pisanie ręczne…

Dowiedziono naukowo, że pisanie ręczne ma pozytywny wpływ na zapamiętywanie oraz pobudza kreatywność. Stawianie znaków na papierze, to czynność aktywująca znacznie więcej obszarów mózgu niż stukanie w klawisze komputera. Biorą w niej udział obszary związane z myśleniem analitycznym, mową i pamięcią, a tego rodzaju pobudzenie mózgu sprawia, że osoby piszące ręcznie wpadają na więcej pomysłów niż te, które używają do tego celu klawiatury.

Formułowanie strategii, pomysłu, celu, czy założeń projektu na piśmie sprawia dodatkowo, że nasze działania stają się ukierunkowane, pamięć jest odciążona, koncentrujemy swoją uwagę i uzyskujemy psychologiczny efekt automotywacji do pracy.

Formułowanie strategii, pomysłu, celu, czy założeń projektu na piśmie sprawia dodatkowo, że nasze działania stają się ukierunkowane, pamięć jest odciążona, koncentrujemy swoją uwagę i uzyskujemy psychologiczny efekt automotywacji do pracy.

Wiemy, że projektowanie, planowanie, tworzenie i wszelkie poszukiwania twórcze są zacznie bardziej efektywne kiedy wykorzystujesz do nich kartkę i długopis.

Sprawdziliśmy to.

Wyłącz dziś komputer i włącz kreatywność.

Czym jest plannINK planner?

To unikalne narzędzia planowania zaprojektowane z myślą o ludziach biznesu, którzy w swojej pracy stawiają na szybkość i efektywność. Dla tych, którzy kreatywnie podchodzą do codziennych wyzwań zawodowych. Dla wszystkich, którzy uczestniczą i organizują spotkania, tworzą i nadzorują projekty, przekazują swoją wiedzę i idee w prezentacjach wewnątrz i na zewnątrz organizacji.

Jakie narzędzia znajdziesz w plannINK?

Planner spotkań

Planner projektów

Planner prezentacji

Planner podróży

Planner tygodniowy

Notes

Kto za tym stoi?

Plannery plannINK to dzieło zespołu trenerskiego move.mi. Magdaleny Szczepańskiej project managera z wieloletnim doświadczeniem i Beaty Kuli trenera, eksperta w zakresie strategii prezentacji, wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa.

Zawsze zachęcamy uczestników naszych szkoleń, żeby pierwszym krokiem do planowania (niezależnie od tego czy to będzie wystąpienie, czy spotkanie, czy projekt) było wyłączenie komputera. Dzięki temu, jak dowodzą zarówno badania naukowe, jak i nasza praktyka, uruchamiasz nowe pokłady kreatywności, ułatwiasz proces zapamiętywania, a w dalszym etapie także proces kontroli realizacji zaplanowanych działań, celów, pomysłów.

Jeśli potrzebujesz prostych narzędzi, które znacznie skrócą czas przygotowania i jednocześnie zwiększą skuteczność wystąpienia biznesowego, spotkania z zespołem lub klientem, wstępnych założeń projektu, czy podróży biznesowych to plannINK jest dla Ciebie.